Idril se hlásí zpět k životu

16. ledna 2011 v 2:57 | Idril |  Kecy, kecy, kecy....
Téda já jsem to s tím psaním poslední dobou opravdu přeháněla že? Ale nebojte mám dokonalou výmluvu.


  
A tou výmluvou je FUBko na net, no opravdu přiznejme si… chtělo by se někomu někam něco přidávat, když je rychlost internetu tak rychlá, že načíst samotnou úvodní stránku blog.cz trvá celých pět minut ne-li více? Prostě stručně a jednoduše jsem měla internetovou depresi, během které jsem přelouskala několik knížek  
(právě teď aktuálně Škola noci a Vampýrská akademi - ani jedno není tak hrozné jako Stmívání) a několikrát porazit Číňani a Turky v Age of Empire II, ale od
0:00 16.1. 2011 mám svůj rychlý milovaný internet zpět, a ihned začínám s psaním a tím poposunuji sobotní plán na dnešek a tj.: Umýt nádobí, otevřít si jedno z vín co mám k dispozici a psát a psát a psát.

V plánu je: napsat alespoň jednu kapitolu ke VŠEMU a k tomu pár jednotlivých věcí co mám v plánu už asi milion let a jejiž seznam se čím dál tím více rozšiřuje. To víte nějaká ta básnička, zamyšlení, recenze, pobýdka ke zhlédnutí jednoho fajn seriálu atd.

K tomu jedna či dvě malé Pska… Za prvé jsem bez práce (už mě to nebaví rozepisovat a zase vysvětlovat, tedy jen jedno tentokrát za to OPRAVDU nemohu já) a Vánoce které byli docela dávno, i silvestr jsem si užila nudně, zvláště Vánoce nevánočně a jídlem z kočky (čtěte - Vitnamci). Doufám, že jiní lidé si je užili lépe.

Takže dobrou noc děti, jde se na kutě
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 16. ledna 2011 v 3:42 | Reagovat

Taky bych si zahrála nějakou strategii. Čiňanů a Turků není nikdy málo. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama