IV. Kapitola - Rozhovor s Voldemortem

21. listopadu 2010 v 20:10 | Idril |  S cejchem samotného lorda Voldemorta
YAHOO! Konečně jsem to dospala, přesně jak jsem si slíbila: Do konce víkendu tu kapitolu napíšeš a basta! Tak a teď ještě uklidit ten bordel tady. Vidíte? Měli byste mě milovat! Dávám vám, mým drahým čtenářům, přednost před tak bohulibou činností jako je umývání nádobý a čištění kočičího wc. Tak dost keců a teď kapitola k povídce na kterou jsem nesáhla déle než rok. Jo a taky, než jsem tu kapitlu napsala, musela jsem si přečíst všechny předchozí díly. Ano, potupně uznávám, že jsem za tu dobu opravdu zapomněla o čem že jsem to psala. Tak už mlčím, abyste VY mohli číst:)"Co se děje, můj pane?" zeptala jsem se okamžitě, jakmile jsem dorazila do jeho ložnice.

"Kde jsi byla?" vyštěkl na mě hned jak jsem zavřela dveře. Vypadá to, že je opravdu skvěle naladěn, ušklíbla jsem se v duchu, ale nahlas jsem jen řekla: "Ve svém pokoji, pane."

Cítila jsem, jak se mi snaží do hlavy a tak jsem se proti němu obrnila. Myslela jsem na ďábelské plameny spalující nevinné lidi, přesně jak mě tomu on sám naučil. Nemohla jsem v žádném případě riskovat, že by se dozvěděl o mé zradě. Nechtělo se mi ještě zemřít a doufala jsem,, že ho moje ďábelská představivost alespoň trochu uklidní.

"Až příliš dobře jsem si tě vycvičil," zamumlal navztekaně.

"Ano, ale jen a jen ke svým účelům," udělala jsem malé pukrle.

"Víš…" začal Voldemort a pomalu přešel k oknu, do kterého dopadala záře měsíčního světla, "mám mezi svými druhy zrádce. Teď už jsem si naprosto jistý."

"Jak jsi nato přišel můj pane?" zeptala jsem se ho sladce, přitiskla se k jeho zádům a obtočila své ruce okolo jeho pasu.

"Malcony měl, stále má jistý seznam na kterém figurují jména nečistých kouzelníků a zrádců. Bohužel, zjistili, že většina těch lidí někam zmizela. Neznámo kam. To se nemohlo stát jenom tak. Někdo ten pergament musel předat Brumbálovi!"

"A ty si myslíš, můj pane, že bych tě snad mohla zradit já? Ta která ti je ze všech nejvíce oddaná?"

"Nelži!" okřikne mě prudce, ale pak se uklidní. "Kdybys měla příležitost, kdybys věděla, že vyhraješ, zabila by jsi mě a, neváhala by jsi ani sekundu, ty couro."

"Jsem jen taková, jakou jsi mě stvořil. Nenávistná, podlá, zlá, myslící jen na sebe. To ty jsi ze mě toto udělal! Vykřikla jsem zoufale, ale ihned jsem si uvědomila, že bych měla lépe ovládat své emoce. "Ale nikdy bych tě nezradila, protože vím, že jsi ten mocnější,"pečlivě jsem volila slova, "a že bez tebe bych byla nic. Teď mám krásné šaty, žiji jsi v luxusu, nic mi nechybí."

"Ani tvá rodina?" chytne mě za ruce a bleskově otočí čelem k sobě.Jeho žabí mrtvé oči se zabodávají do mých a já se snažím
potlačit bolestivé vzpomínky na své rodiče a bratra. Během pár sekund mám svou situaci zase plně pod kontrolou.

"Ty a tví Smrtijedi jste má jediná rodina," řeknu chladně a on mě pustí tak rychle, že to nečekám a tvrdě dopadnu na zem.

Několik naprosto nekonečných sekund na mě hledí a já se ani nehnu.

Nakonec se jeho obličej trochu uvolní a on mi pokyne k posteli. Uf, takže jsem zatím vyvázla bez škod, oddechnu si v duchu a mezitím co se zbavuji oblečení, poslouchám jeho slova.

"Přesvědčila jsi mě. Kromě toho,
že mě nenávidíš, nemáš žádný důvod mě zničit že ano? Dávám ti vše po čem jen toužíš. Ano, věřím ti více než všem těm patolízalům kolem."

"Děkuji, můj pane," říkám a zcela nahá si lehám na jeho prostornou ebenovou postel .

"Tahle ne," zarazí mě, "otoč se." Poslušně se tedy otáčím, klekám na všechny čtyři vděčna, že se nebudu muset koukat na jeho slizký obličej. Cítím, jak jeho dlouhý úd proniká do mého těla, cítím je kostnaté ruce na svém zadečku, slyším jeho vzdechy a horečnatě přemýšlím, na koho mám tu zradu svést.


Když už je Voldemort hotov se svou ejakulací, mám jsem v hlavě skvěla vymyšlený plán, jen jsem nevěděla jak ho dotáhnout do konce. Naštěstí mi Voldemort sám pomůže.

"Mimochodem, myslím, že bych konečně mohl využít tvoje kouzelnické znalosti, kterým tě mí učitelé naučila, takže tě pověřuji tvým prvním úkolem."

"Jakým, pane?" zeptala jsem se s opravdovým zájmem.

"Zjistíš mi, který mezi Smrtijedy je zrádce. Teď, když už mám vládu světa na dosah nedovolím, aby mi to zkazil nějaký Brumbálův patolízal."

"Ale jak to mám zjistit, pane?" zeptám se naivně, i když jsem moc dobře vím, co tím myslí.

"Myslím, že znáš ty pravé způsoby, jak dostat z muže to, co chceš," poznamenal a významně se podíval do mého výstřihu.

Usměji se, ukloním a odejdu. Skvěle Voldemorte! Zasměji se, jakmile za mnou zaklapnou dveře do jeho komnaty.
                                                                                                                     
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zdenina Zdenina | Web | 22. listopadu 2010 v 12:29 | Reagovat

Naprosto úžasné a dechberoucí. Zhltla jsem to celé okamžitě už nyní se těším na další kapitolu.

2 Rose Rose | 24. listopadu 2010 v 15:59 | Reagovat

Yahoooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!! Super! Vážně skvělý!!!!!!! Nemohla jsem se dočkat a nezklamala's. :-)

3 Mary-Ane Mary-Ane | Web | 28. listopadu 2010 v 22:55 | Reagovat

Několik věcí:
1, Kapitola je super, moc se mi líbí! Aspoň někdo něco píše;)
2, Všechno nejlepší k včerejším narozenám(reklamaci posílej ICQ, to mi to napsalo:)
3, Doufám, že žiješ, protože u mě to tak nevypadá...

4 Tess Tess | Web | 19. března 2011 v 19:54 | Reagovat

Wow, jsem tu poprvé a opravdu se mi tahle povídka líbí. A je mi líto, že asi v nejbliží ani v o něco delší době neuvidím pokračování. :( Ale je dobrá, možná skvělá... hodně originální a líbí se mi tvůj styl psaní. Dobře se vyjadřuješ, máš bohatou slovní zásobu,... Jediné, co mi trochu kazí dojem z pěkné povídky, je poněkud pokulhávající pravopis a občasné překlepy. Ale myslím, že je to jediná záporná věc v tvém psaní a to je hodně dobrý výsledek. Jen tak dál. Určitě se sem někdy vrátím a budu doufat, že jednou na pokračování narazím. :)

5 snape anonym snape anonym | 20. května 2011 v 18:42 | Reagovat

Hmmm...a další kapča by nebyla?!

6 Alex Viator Alex Viator | 17. června 2011 v 15:37 | Reagovat

Pfuu...Ú´žasné,čo k tomu viac povedať. Originálne.. :) Och a ten záver-moc povedený... Krásne,dúfam,že pokračovanie bude ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama