Listopad 2009

Konečně 18!

27. listopadu 2009 v 15:20 | Idril |  Moje zóna
(prvně se omlouvám, že jsem dlouho nic nenapsala, měli sme v háji počítač)

A teď k tomu důležitému: Konečně jsem dospělá a snad už s tou svojí osmnáctkou seženu nějakou práci:).
Ani nevíte jak sem se těšila, opravdu jsem se snad poprvé v životě těšila na svoje narozeniny. Už si konečně můžu koupit cigarety, vsadit sportku a pít alkohol (jistě že žádnou z těhle věcí jsem do teď nepraktiikovala...kecám) ale taky můžu makat na pokladnách a prostě cítím se líp.
Od teď už se budu chovat jako mladá rozumná žena a za pll roku jako vdaná žena:D
Ale až v neděli, zítra si to totiž chci v hospodě pořádně užít (i když někteří lidé zklamali...)
Doufám že ze svých osumnáctých narozenin budete mít/měli jste taky takovou radost jako já:)
pac a pusu posílá Idril

Můj sen

1. listopadu 2009 v 23:01 | Idril |  Kecy, kecy, kecy....

Víte… občas se zamyslím, občas sním a filozofuji… už ne tak často jako dřív, ale přece jenom jo. Hodně taky přemýšlím o budoucnosti, dřív v době před Ním jsem toužila po velkém domě, po tom že budu slavná a vážená, nezávislá. Že budu žít bez chlapa jen tak sama pro sebe, budu mít Harley (ten chci pořád!) a bude mi blaze… možná časem si najdu nějakou pěknou slečnu. Rozhodně se mi ani ve snu nezdálo, že najdu lásku na celý život a k tomu ještě chlapa (miluji tě:) )

A teď? Teď sním o útulném domečku, o roztomilých dětech pobíhajících okolo, o tom že nebudeme strádat, o čase tráveném s mou láskou. O Domově plného klidu a pohody. O prázdninách plné metalových fesťáků na které budeme brát děti:). Sním o fialové ložnici s velkou kovanou postelí.

Někomu to přijde fádní a nudné, mě před dvěma roky taky, taky bych snila o něčem mnohem akčnějším, ale teď, když jsem zjistila, že svět není pohádka se superhrdiny, ale tvrdá realita, teď toužím po tom; vytvořit si svoji malou říši plnou pohodlí, klidu a lásky v tomhle světě.